وبلاگ

کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی ماده ای خاص و منحصر به فرد است که برای کف استفاده می شود که طرفداران بسیاری دارد. هنگامی که کف بتونی صاف و آماده شد ، یک رزین و یک ماده شیمیایی سخت کننده با هم مخلوط می شوند.

واکنش شیمیایی این مخلوط را طی چند روز به کف پلاستیک سخت تبدیل می کند. بنابراین ترکیب روی بتن ریخته می شود و اجازه می دهد قبل از اعمال لایه دوم یا سوم سخت شود. این فرایند مایع به جامد به کفپوش اپوکسی امکان مقاومت ، لکه و مقاومت بیشتری را می دهد. محبوب ترین کاربرد آن در بیمارستان ها ، مدارس ، گاراژها و محیط های صنعتی است. اما می تواند برای اتاق های نشیمن ، آشپزخانه ها یا انواع دیگر اتاق ها به همان اندازه مفید باشد.

مزایای کفپوش اپوکسی چیست؟

مزایای بی شماری برای انتخاب کفپوش وجود دارد. اولین و مهمترین قیمت آن است. مصالح و هزینه های نصب آن بسیار زیاد نیستند و این امر یک سرمایه گذاری آسان است. همچنین مقاوم در برابر لکه است. بنابراین اگر می خواهید مایعات یا مواد شیمیایی را بریزید ، تمیز کردن آن آسان خواهد بود. سطح براق باعث می شود کمی ظریف استرس ایجاد کند. به همین دلیل آن ها در گاراژها و بیمارستان ها محبوب هستند. اما ، اخیراً ، آن ها برای اتاق های نشیمن محبوب شده اند ، زیرا افزودن طرح ها به راحتی امکان پذیر است. الگوهای ، چرخش ها و رنگ ها باعث می شود این سطح با دوام به یک اثر هنری تبدیل شود.

پولیش بتن چیست؟

مشابه کفپوش اپوکسی بتن جلا است. کفپوش بتونی صیقلی همان درخشش و براق بودن آن را بدون ریختن اپوکسی بر روی آن دارد. با این وجود ، به اندازه اپوکسی ، دوام ، ماندگار و مقاوم در برابر لکه نیست. اگر شما تصمیم به رفتن با بتن جلا گرفتید ، ما می توانیم بدون مشکل آن را حل کنیم. کف های بتونی خشن و دارای لکه ها یا شکاف ها هستند. قطعات الماس ساینده برای خنثی کردن بتن استفاده می شود ، بنابراین عاری از هرگونه نقص است. سپس ، بهتر است آن را آب بندی كنید تا در صورت صدمه به آسانی صدمه نبیند. همچنین لازم است کفپوش های بتونی جلا داده شده به طور مرتب تمیز و مرتفع شوند تا به درستی آن ها را حفظ کنید. شما نمی خواهید مشکل برای صیقل دادن بتن خود را برطرف کنید و سپس اجازه دهید آن را خراب کند.

تفاوت بین رزین اپوکسی و اپوکسی چیست؟

اول ، مهم است که یک تصور غلط رایج را از بین ببرید. اپوکسی در حقیقت مهمترین ماده تشکیل دهنده آن است. بنابراین وقتی می پرسید اپوکسی چیست ، بخشی از بسیاری موارد است. کفپوش اپوکسی با استفاده از اپوکسی ساخته می شود. رزین اپوکسی همچنین از اپوکسی استفاده می کند و بعضی اوقات بخشی از فرآیند کف سازی اپوکسی است. می توانید از رزین اپوکسی برای آب بندی در بتن استفاده کنید و به آن استحکام و درخشش بیشتری می بخشد. دقیقاً مانند کفپوش اپوکسی به عنوان یک مایع شروع می شود و همانطور که تنظیم می شود سخت می شود. تفاوت های بسیار ظریف وجود دارد ، اما هیچ چیز خیلی مهم نیست. شما می توانید از یکی از تکنسین های دوستانه و آگاه ما بخواهید که در صورت لزوم در مورد آن توضیح دهد. و ما همیشه می توانیم به شما کمک کنیم تصمیم بگیرید که مناسب شما و پروژه کفپوش شماست. از آنجا که ما همه آن را دیده ایم و کار را انجام داده ایم وقتی می آید کفپوش ها و می دانیم چگونه می توان از هر پروژه ، بزرگ یا کوچک استفاده کرد.

پوشش کف اپوکسی معمولاً برای کفپوش تجاری و صنعتی استفاده می شود. از روکش های اپوکسی به طور معمول بر روی کف های بتونی استفاده می شود تا یک سطح با کارایی بالا ، صاف و با دوام داشته باشد که می تواند سال ها دوام بیاورد و در برابر بارهای سنگین مقاومت کند. بسیاری از اماکن صنعتی ، انبارها و ساختمانه ای تجاری برای حفظ شرایط تمیز و ایمن برای کارگران ، تجهیزات و موجودی ، به کفهای اپوکسی تکیه می کنند.

مزایای پوشش کف اپوکسی

سطحی براق و براق ایجاد می کند که می تواند میزان روشنایی مناطق داخلی را به میزان قابل توجهی افزایش دهد

یک سطح با دوام و سخت پوشیده و تحمل ترافیک سنگین و مداوم را ارائه می دهد

نصب سریع و آسان ، بدون نیاز به چیدمان ، برش چسب اضافی یا ابزار یا تجهیزات ویژه

با دوام و تمیز کردن آسان

ایده آل برای انبارها و کاربردهای صنعتی

در برابر لکه های روغن و آب مقاومت می کند.

سطحی بدون درز ایجاد می کند که می تواند سال ها دوام بیاورد

می تواند با رنگ و رنگ ترکیب شود تا تراشه ها و ترک ها را بپوشاند

یک سطح شیمیایی مقاوم در برابر ایده آل برای کارخانه های تولیدی

ایمنی افزایش یافته هنگامی که سطح حاوی مواد افزودنی ضد لغزش است

می تواند در الگوهای مختلف مورد استفاده قرار گیرد تا مسیرهای دید قابل مشاهده و یا شناسایی مناطق قابل پیمایش

از فرسودگی در کف های بتونی موجود جلوگیری می کند.

بسته به نوع محصول ممکن است با محصولات خود تراز سازگاری قابل استفاده در بتن جدید یا قدیمی سازگار باشد.

به تعمیر و نگهداری کم و زیاد نیاز دارد

در ارتباط باشید

آخرین پستها