وبلاگ

اجرای کفپوش اپوکسی

در اینجا چند مورد از بهترین تنظیمات معرفی اجرای کفپوش اپوکسی در تسهیلات شما آورده شده است.

مزایای اجرای کفپوش اپوکسی

روکش کف اپوکسی یک حدس و گمان طولانی است که می تواند به طور باورنکردنی عمر بتن مکانیکی یا کف سطح سخت شما را از بین ببرد. یک پوشش اپوکسی ممکن است نکات جدیدی از زندگی جدید را به فضاها وارد کند ، اجرای طبقه را ارتقا دهد و در عین حال ارزش شیک خود را نیز افزایش دهد.

بهبود ایمنی و کنترل کیفیت

اگر راه اندازی تجاری شما شامل یک سری خطوط مونتاژ مکانیکی است و فعالیت های روزانه زیادی را انجام می دهد ، برای بهبود ایمنی و کنترل کیفیت باید به کفپوش اپوکسی مراجعه کنید. ضمن اینکه تمیز کردن آنها ساده تر و ایمن تر می شود.

اجرای کفپوش اپوکسی علاوه بر این با خواص شگفت انگیز در دسترس هستند ، به عنوان مثال شامل سطوح کلی و مختلف برای محافظت در برابر لغزش ، قابلیت های توزیع الکترواستاتیک (ESD) ، استحکام ایمنی USDA و سایر مواردی که بر نیازهای صنعت منوط باشد.

از کف در برابر اثرات و ساییدگی محافظت می کند

کف های جامد می توانند با دوام باشند اما غیر قابل تخریب نیستند. فعالیت وسایل نقلیه و عابر پیاده ، ریخت و پاش ، مناطق فرسوده ، مشکلات رطوبت نامشخص و تأثیر وسایل کاهش یافته می تواند پس از مدتی به کف آسیب برساند. روکش کف اپوکسی جلوه ای افراطی به وجود می آورد و سطح امن آن را از بین می برد که به عنوان محافظ برای چارچوب کفپوش شما محسوب می شود. همچنین خشکی را از بین می برد ، و از پوسته پوسته شدن و آسیب های دیگر جلوگیری می کند.

 ارزش شیک و کاربردی

داشتن یک محل کار فوق العاده می تواند عزم کار را افزایش دهد در حالی که زیبایی شناسی کفپوش را با درخشش سطح خوبی حفظ می کند.

از سبک ساده و ساده گذشته ، اپوکسی رنگی نیز می توان برای ساختن چهارچوب های کدگذاری سایه بان برای هماهنگی جریان فعالیت ، اختصاص مناطق کاری و انتقال اطلاعات ایمنی استفاده کرد.

انواع مختلف سایه بان (شمارش اثرات فلزی و مثال) نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا یک ظاهر و احساس منحصر به فرد به نام تجاری شرکت شما ایجاد شود.

کاهش اصطکاک و نگهداری کم

بتن قابل نفوذ است ، به این معنی که می تواند مواد شیمیایی و مواد در حال برگشت مانند مثلاً روغن را حفظ کند. در واقع ، حتی در موقعیت های مکانیکی که این آلاینده های بالقوه را ندارند ، یک سطح جامد ناقص همیشه "ریخته" می شود و همه چیز را در یک لایه مرتب و می پوشاند.

روکش کف اپوکسی رطوبت را مهر و موم می کند ، بنابراین سطح نفوذ ناپذیری با اصطکاک کم است که می تواند نظافت و نگهداری را به یک نسیم تبدیل کند. پاکسازی و پاک کردن فوق العاده بهبود یافته است. روغن ها و آلاینده ها روی سطح اپوکسی باقی می مانند که بدون اینکه لکه های ماندگار در کف خود بمانند می توانند مرتب شوند. با کفپوش اپوکسی ، چارچوب های نظافت کف بیشتر مانند ماشین های مدرن نظافت کف و یا شستشوی کف کامل باید بدون خطر ترک زخم و خسارت دائمی امکان پذیر باشد. ساختمان به سمت پاک تر شدن و حتی ممکن است ایمن تر حرکت می کند زیرا صاحبان محل کنترل بیش از آلاینده ها هستند.

کفپوش اپوکسی و پلی یورتان و وینیل استر در سطوح و دیواره ها در صنایع مختلف از جمله پتروشیمی و پالایشگاه ها و داروخانه ، صنایع خاطرات ، صنعت خودرو ، صنایع غذایی و سایر قطعات صنعتی با سیستم های مختلف پوشش محافظ در تشکیل مختلف ، صنایع ذکر شده به دلیل بهره مند شدن از خدمات این صنعت در افزایش کیفی تولیدات خود هستند.

 

در ارتباط باشید

آخرین پستها