وبلاگ

قیمت کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی معمولاً برای کفپوش تجاری و صنعتی استفاده می شود. از روکش های اپوکسی به طور معمول بر روی کف های بتونی استفاده می شود تا یک سطح با کارایی بالا ، صاف و با دوام داشته باشد که می تواند سال ها دوام بیاورد و در برابر بارهای سنگین مقاومت کند. بسیاری از اماکن صنعتی ، انبارها و ساختمان های تجاری برای حفظ شرایط تمیز و ایمنی کارگران ، تجهیزات و موجودی ، به کفهای اپوکسی تکیه می کنند.

تهیه و قیمت کفپوش اپوکسی کف

یک کفپوش اپوکسی به یک سطح تمیز و کمی متخلخل برای چسباندن صحیح نیاز دارد. اپوکسی ممکن است به بتن آب بندی شده یا صیقلی وصل نشود. بتن نیز باید کاملاً محافظت شود. قبل از استفاده از روکش کف اپوکسی ، مهم است که تمام ترک ها و تراشه های اصلی موجود در سطح بتن را ترمیم کنید و کلیه گریس ها را از بین ببرید و بهترین قیمت کفپوش اپوکسی را در کارا پوشش پیدا کنید.

 برای آزمایش درزها ، مقدار کمی آب را روی زمین بریزید. اگر دانه های آب روی سطح به جای غوطه ور شدن در داخل فرو روند ، به احتمال زیاد آب بندی شده باشد و برای پوشش اپوکسی مناسب نباشد.

قبل از استفاده از روکش اپوکسی ، مطمئن شوید که درجه حرارت مناسب است و تمام توصیه های سازنده را دنبال کنید. دمای نامطلوب می تواند باعث حباب و لایه برداری اپوکسی شود. اپوکسی مایع دو بخشی است که شما قبل از استفاده مخلوط می کنید. پس از مخلوط کردن محصول ، مدت زمان محدودی برای استفاده از روکش اپوکسی قبل از شروع سخت شدن آن وجود دارد.

فرمول های آغازگر اپوکسی

بسته به نوع محصول مورد نیاز ، ممکن است نیاز به استفاده از یک آستر آغازگر اپوکسی و فیشر داشته باشید. آغازگر درست مانند رنگ اعمال می شود و اجازه داده می شود چند ساعت قبل از ادامه اپوکسی تنظیم شود. برای استفاده از آغازگر ، کف را با یک لایه نازک آب بپوشانید ، سپس آغازگر را با یک پین غلتکی روی یک قطب پخش کنید و آن را در یک لایه نازک در کل کف پهن کنید. بگذارید آغازگر خشک شود ، سپس یک روکش دوم بمالید. فینیشر به همان روش آغازگر اما بدون لایه آب اعمال می شود.

مزایای قیمت کفپوش اپوکسی

روکش کف اپوکسی در مقایسه با سایر روکش های سنتی اعمال شده بر روی بتن مزایای بسیاری دارد:

سطحی براق ایجاد می کند که می تواند میزان روشنایی مناطق داخلی را به میزان قابل توجهی افزایش دهد

یک سطح با دوام و سخت پوشیده از تحمل ترافیک سنگین و مداوم را ارائه می دهد

نصب سریع و آسان ، بدون نیاز به چیدمان ، برش ،چسب اضافی یا ابزار و تجهیزات ویژه

با دوام و تمیز کردن آسان

ایده آل برای انبارها و کاربردهای صنعتی

در برابر لکه های روغن و آب مقاومت می کند

سطحی بدون درز ایجاد می کند که می تواند سال ها دوام بیاورد

می توانید اپوکسی را با رنگ ترکیب کنید تا تراشه ها و ترک ها را بپوشاند

یک سطح شیمیایی مقاوم برای کارخانه های تولیدی ایجاد می کند

به دلیل استفاده از مواد افزودنی ضد لغزش ایمنی سطح را بالا می برد.

از فرسودگی در کف های بتونی موجود جلوگیری می کند

بسته به نوع محصول ممکن است با محصولات خود تراز سازگاری قابل استفاده در بتن جدید یا قدیمی سازگار باشد

به تعمیر و نگهداری کم و زیاد نیاز دارد

در ارتباط باشید

آخرین پستها