وبلاگ

گرانول

گرانول نوعی از پلیمر است که در صنایع پتروشیمی تولید شده و به صورت دانه های کوچک بوده است و کارخانه های برای استفاده از باید این دانه ها را ذوب کنند.

کیفیت این پلیمر ها بستگی به فرآیندی که تحت آن تبدیل به پلیمر می شوند دارد ، همانطور که واضح است پلیمر هایی که بار اول ذوب می شوند دارای کیفیت بالاتر و مرغوب هستند.

استفاده از پلیمر های دوبار ذوب شده برای جلوگیری از محیط زیست نیز توصیه می شود ولی باید به این نکته توجه کرد که برخی از این پلیمر ها هنگامی که دوبار ذوب می شوند دیگر خواص و کیفیت پلیمر اولیه را ندارند و نباید در جایی که کیفیت برای ما مهم است از آن استفاده کرد.

گرانول به دلیل اینکه در دستگاه های شکل دهی به پلاستیک ریخته می شود بهتر است به صورت دانه های کوچک باشد.

روش های تولید گرانول

گرانول رشته ای

گرانول خشک

موارد استفاده کفپوش گرانولی

پارکها

مدارس

باشگاه ورزشی و بدنسازی

کلیساها

مهدکودکها

رستورانها

فرودگاهها

و هر جایی که نیاز به یک سطح ایمن و بی خطر باشد.

کفپوش گرانولی در برابر آب، نور خورشید و تغییرات شدید دمایی مقاوم هستند که می توانید یک کف با دوام با ماندگاری بالا داشته باشید. اگر شما بدنبال کفپوش کردن یک زمین بازی خانگی هستید کفپوش های گرانولی مناسب چنین فضاهایی هستند.

شما در تشکها و کفپوش مخصوص پارک، زمین بازی و باشگاه باید مواد سازنده، اندازه، ضخامت، میزان محافظت در برابر سقوط اوزان و رنگ را در نظر بگیرید.

کفپوش کردن زمین بازی برای ایجاد امنیت بوده و انتخاب سطح مناسب برای این هدف امری ضروری است تا بتوان فضای بازی امنی ایجاد کرد. به هنگام ایجاد یک زمین بازی شخصی یا عمومی، شما احتمالا با قواعد و الزامات مشخصی برای انتخاب نوع پوشش مواجه خواهید بود. این امر بخصوص در جاهایی رایج تر است که قرار است در آن ها تجهیزاتی مانند تاب، سرسره و دیگر تجهیزاتی که از زمین ارتفاع دارند نصب گردند.

در ارتباط باشید

آخرین پستها